Candidatura CCOO

Et presentem la nostra candidatura:

CANDIDATURA DEL SINDICAT COMISSIONS OBRERES (CCOO)  
JUNTA DE PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS FUNCIONARI  
ELECCIONS: 26/10/2017  
Núm. d’ordre Cognoms Nom Campus
1 FERNÁNDEZ PASTOR ALICIA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE BARCELONA
2 GONZALVO SANCHO MIGUEL ANGEL UG DELS DEPARTAMENTS MAIV-ET
3 FERNÁNDEZ GUTIÉRREZ LAURA UTG DE L’ÀMBIT DE CAMINS
4 MENDOZA GARCIA MANEL SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
5 ALBEROLA PEREZ LUZ SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
6 BASTARDAS GIRBAU MARTA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE SANT CUGAT
7 ORTIZ ORTIZ ADELA ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
8 FERNÁNDEZ GUTIÉRREZ M. CARMEN UTGE ÀMBIT MATEMÀTIQUES
9 SUY MARTINEZ IMMA SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
10 FUENTES JIMENEZ JUAN ANTONIO SERVEI DE PERSONAL
11 DUARTE GARCÍA PATRICIA UTG CAMPUS DIAGONAL-BESÒS
12 GORGORI RAMON IMMA UTG ÀMBIT D’ÒPTICA I OPTOMETRIA
13 TORNÉS MITJANS MONTSERRAT SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
14 CAMPMANY BAJONA ISABEL SERVEI DE PERSONAL
15 DELGADO RODRIGUEZ YOLANDA SERVEI DE SUPORT A L’ICE
16 MORENO PAREDES M.JOSE UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
17 DEOPAZO IGLESIAS SÍLVIA UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
18 PARDO PONCE MARIA TERESA UTG CAMPUS DIAGONAL-BESÒS
19 ESBRÍ SOLANAS M. EUGÈNIA UTG CAMPUS VILANOVA I LA GELTRÚ
20 GALINDO PINOS MARIBEL UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
21 NOGUERA MARTÍNEZ MERCÈ ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
22 PALAU SALGUERO M. JOSE UTG DE L’ÀMBIT DE CAMINS
23 FERRER YABAR LEYRE UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
24 GUEROLA PEÑA EILA UTG DE L’ÀMBIT DE CAMINS
25 CANALES MARTÍNEZ ANA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE BARCELONA
26 GIMENO ALLUÉ PATRICIA UTG CAMPUS DIAGONAL-BESÒS
27 FREIXA RODRIGUEZ MERITXELL DEPT. ARQUITECTURA DE COMPUTADORS
28 RIUS TORRES ALEXANDRA ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
29 MORENO DE FRANCISCO LOURDES SERVEI DE PERSONAL
30 ROS BO ELISENDA UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
31 CABEZAS GONZÁLEZ IMMACULADA UTG ÀMBIT DE NÀUTICA
32 DOMENECH MILAN SANDRA SERVEI SUPORT TIC I INNOVACIÓ 
33 ALARCÓN BOLAÑOS MÓNICA ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
34 ARAUZ ZABALA ANDRES SERVEI DE PATRIMONI I CONTRACTACIÓ
35 SERRE DELCOR MAR UG DELS DEPARTAMENTS MAIV-ET
36 FERNÁNDEZ CAÑIZAR SUSANNA SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
37 PINEDA FERNÁNDEZ ESTER UTG CAMPUS TERRASSA
38 GÓNGORA MORA NÚRIA UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
39 MAJÓ ROCA M. ROSA SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
40 AMAT FREIXA JOAN SERVEI DE GESTIÓ ACADÈMICA
41 RIVERO PACHECO ELENA ISABEL UTG ÀMBIT EDIFICACIÓ DE BARCELONA
42 SORIN SCHOJED JACQUES UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
43 BETALU RAMIREZ SONIA UTG ÀMBIT EDIFICACIÓ DE BARCELONA
44 ELMEUA NAVARRO ROSA M. ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
45 MELLADO GONZÁLEZ ALBA UTG CAMPUS DIAGONAL-BESÒS
46 PIE PANAREDA IMMA UTG ÀMBIT ENG. INDUSTRIAL DE BARCELONA
47 GASCÓ PAREDES MONTSERRAT GABINET DE PROJECTES ESPECÍFICS
48 GARCIA MARTINEZ ARACELI UTG ÀMBIT EDIFICACIÓ DE BARCELONA
49 MASIP FRANCH GEMMA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE SANT CUGAT
50 CAMPILLO RUEDA VICTORIA CTT SERVEI DE PROJECTES
51 RUIZ GRACIA MARIA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE BARCELONA
52 RODRIGUEZ FERREIRO NIEVES UTG ÀMBIT EDIFICACIÓ DE BARCELONA
53 PINEDA COLOME GEMMA GABINET DE SUPORT UPC ALUMNI
Share